KALİTE POLİTİKALARIMIZ

RTA LABORATUVARLARI KALİTE POLİTİKASI

RTA Laboratuvarları, müşteri, tedarikçi, otoriteler, toplum ve çevre ihtiyaçlarını karşılamak için tutarlı ve yüksek standartlı ürün ve hizmetlerin sağlanması konusunda kararlıdır. Ürünlerimizi ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun, müşteri memnuniyeti odaklı, yenilikçi ve sürekli iyileştirmeyi temel alarak zamanında üretmeyi amaçlarız. Tüm çalışanlarımızla birlikte bu amaç doğrultusunda eğitimleri destekleyerek, yasal mevzuatlara uygun ürün üreteceğimizi ve izleyeceğimizi taahhüt ederiz.

RTA LABORATUVARLARI KALİTE POLİTİKASI UYGULAMA İLKELERİ

Temel amacımız “Kaliteli ürünler üreterek, sağlıklı yaşama katkıda bulunmak” tır.

Kalite Politikamız doğrultusunda kuruluş stratejik planlarımız, iş planlarımız ve kalite hedeflerimiz oluşturulur. Bu plan ve hedeflerin oluşturulmasında aşağıdaki ilkeleri temel olarak alırız:

  • Kalite Güvence Sistemimizi oluşturan tüm süreçlerimizi yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarla sürekli olarak gözden geçirmek ve iyileştirmek,
  • Ürünlerimizi, ulusal ve uluslararası standartlarına uygun olarak üretmek,
  • Kaynaklarımızı en etkin ve verimli şekilde yönetmek,
  • Müşteri odaklı çalışmak ve müşterilerimizin, kendilerine sunduğumuz ürün ve hizmetlerden duydukları memnuniyeti sürekli olarak artırmak için çalışmalar yapmak,
  • Ar-Ge faaliyetleriyle teknolojideki gelişmelere yön vermek ve yaratıcılığı teşvik etmek,
  • Kalite Güvence Sistemimizin tüm çalışanlar tarafından anlaşılması, benimsenmesi, uygulanması ve geliştirilmesinin sağlanması amacıyla çalışanlara eğitim vererek gelişimine sürekli destek vermek.

Bu hedef ve ilkeler doğrultusunda üst yönetimin tam desteği ve tüm çalışanlarımızın katılımıyla oluşturulan ve gerektiğinde güncellenen “Kalite Politikamız” Kalite Güvence Sistemimizin ayrılmaz bir parçasıdır.

WhatsApp

Merhaba!
Sorularınız için WhatsApp üzerinden veya rta@rtalabs.com.tr üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

X
Çevrimiçi RTA Laboratuvarları
WhatsApp

Merhaba!
Sorularınız için WhatsApp üzerinden veya rta@rtalabs.com.tr üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

X
Çevrimiçi RTA Laboratuvarları